انجمن پرسش و پاسخ آموزشی درسی 20 - توافقنامه نام نویسی

با سلام! / درحالی که ما تلاش خود رابرای ویرایش یا حذف ارسال‌هایی که حاوی هر گونه مطالب جهت گیری جنسی، تهمت، منفور، بدگویانه، دشمنی و یا هرچیز دیگری که حریم شخصی افراد را مورد تجاوز قرار می‌دهد و یا هر مطلبی که حریم قانون را مورد نقض قرار می‌دهد هستیم اما این غیر ممکن است که بتوانیم هر پیام و محتوایی را کنترل نماییم. به همین دلیل شما قبول می‌کنید که تمام محتوای ارسال شده در این انجمن، نظر‌ها و دیدگاه‌های نویسنده آن است و با سایت های درسی 20 و سیاست های آن ارتباطی ندارد! بنابراین ما مسئول مطالب، تصاویر، فایل ها و... ارسال شده در انجمن نیستیم و محتوای پیام های فرستاده شده در این انجمن را تأیید نمی‌کنیم. همچنان که از شما و همه کاربران عزیز می خواهیم در صورت استفاده از مطالب، تصاویر، فایل ها و ... دیگران (از دیگر منابع)، حتماً منبع آن را ذکر فرمایید. مسئولیت شرعی و قانونی هر گونه ارسال محتوا، بدون درج منبع درست بر عهده فرد ارسال کننده می باشد.

با ثبت نام شما در این انجمن شما قبول می‌کنید که از ارسال هر مطلبی که محتوای دانستنی‌های غلط، مطالب بدون صحت، بد گویی، منفور و یا تجاوز به حقوق و شخصیت دیگران و مطالب غیر اخلاقی و یا هر مطلب دیگری که قوانین را نقض می‌کند خودداری می‌کنید. همچنین قبول می کنید که در صورت مشاهده محتوای خلاف قوانین، آن را از طریق دکمه «گزارش» به ما اطلاع دهید. این انجمن، انجمنی آموزشی می باشد. امکان تبلیغ برای کلاس های آموزشی و کنکوری، به اشتراک گذاشتن شمارۀ تلفن، ایمیل و یا هر حساب دیگری به هیچ عنوان مجاز نمی باشد و مسئولیت هر گونه رخدادی بر عهده خود کاربر می باشد. لطفا پاسخ های خود را فقط در انجمن به اشتراک بگذارید.

عدم اجابت این قوانین ممکن است به تعلیق حساب کاربری شما و یا ممنوعیت دائم از دسترسی شما به این انجمن بیانجامد. شناسه‌ی آی‌پی شما با هر ارسال در این انجمن ثبت شده و در صورت لزوم قابل یافتن توسط تیم مدیریت انجمن می‌باشد. شما می‌پذیرید که ما توانایی و حق پاک کردن، ویرایش و یا بستن هر حساب کاربری و یا محتوای ارسالی در هر زمان که مورد نیاز باشد، را داریم. شما همچنین توافق می‌کنید که همه‌ی اطلاعاتی که شما در این انجمن وارد می‌کنید در یک دیتابیس حفظ می‌شود و همچنین کوکی‌ها در روی کامپیوتر شما جهت ذخیره اطلاعات ورود شما ذخیره می‌شوند.

مدیریت انجمن و وبسایت های درسی 20، هیچ گونه مسئولیتی در مقابل حملات آنلاین (هک) که باعث فاش شدن اطلاعات شما می‌شود ندارد، پس از ثبت اطلاعاتی که ممکن است فاش شدن آن حریم خصوصی شما را تهدید کنید، جدا پرهیز فرمایید. ما به شما توصیه می کنیم هر چند مدت به این بخش(قوانین انجمن) مراجعه و از قوانین جدید و یا ویرایش شده مطلع شوید. عدم اطلاع شما از قوانین، به هیچ وجه توجیه مناسبی نمی باشد.

با عضویت شما در این انجمن و ادامه این مرحله شما با قوانین بالا و موارد دیگری که مدیریت تعیین کرده است موافقت می‌کنید. آیا قبول می کنید؟